Kurumsal

İSTANBUL ÇEVRE

Hakkımızda

İstanbul Çevre Arıtım İnşaat Şirketi; 2006 yılından bu yana mühendislik, inşaat ve elektromekanik inşaat ve su sektörünün işletilmesi gibi çeşitli alanlarda kamu ve özel sektöre hizmet vermektedir.

İstanbul Çevre, kıdemli mühendislik, çok disiplinli uzmanlığa sahiptir. Nitelikli tasarım ve yapım aşamalarında; İyi koordine edilmiş birimlere ve alt birimlere, rasyonel ve sorumlu bireylerin organizasyon ekibine ve araç parkından oluşan bakımlı ekipmanlara sahiptir.

İSTANBUL ÇEVRE; işinizi ciddiye alır, projelerinize ve yatırımlarınıza beklentilerinizin ötesinde değer katar. İSTANBUL ÇEVRE, ilgili su ve atık su altyapı alanındaki tamamlanmış yüksek kaliteli referans projeleri ile tanınmaktadır.

İSTANBUL ÇEVRE, kapsamlı hizmet yelpazesini sunarken çok disiplinli çeşitlilik, uzmanlık ve teknoloji deneyimini geliştirdi ve kullandı.

İSTANBUL ÇEVRE, bu hizmetlerin bir kombinasyonunu müşterinin benzersiz proje gereksinimlerine uygulayarak seçer, Hizmet planını belirler, Hizmetlerin kombinasyonunu Anahtar Teslim Tasarım ve Yapım Yönetim Hizmeti olarak yapar.

tr_TRTurkish