Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

2010 yılında kurmuş olduğumuz İstanbul Çevre bugün yoluna 13 yılın bilgisi ve birikimi ile devam ediyor. Altyapı, enerji ve endüstri sektörlerindeki faaliyetlerimiz, geliştirdiğimiz projeler doğrultusunda örnek teşkil ediyor. Gurur duyduğumuz bu başarımızın ardında her şeyden önce kamu kurumları, belediyeler ve özel sektörde yer alan müşterilerimizin memnuniyetine ve beklentisine verdiğimiz önem yatıyor.


Müşterilerin kendine özgü proje gereksinimlerini dikkate alarak Anahtar Teslimi Tasarım & İnşa Yönetimi ile bugüne kadar Türkiye’nin birçok bölgesinde atıksu, içme suyu ve arıtma tesislerine bağlı pompa istasyonu boru hattı işletmesi faaliyetlerinde görev aldık. Kent ölçeğinde A’dan Z’ye Su Çözümleri “suyun kaynaklardan su alma yapılarına ve arıtma tesislerine ulaştırılması, tesislerde suyun içme suyu niteliklerine kavuşturulması, buradan iletim hatlarıyla yerleşkelere ulaştırılarak yapılara dağıtılması, dağıtılan suyun (ana vanalar ve su sayaçları dahil) yapı iç tesisatlarına bağlanması, yapılarda kirlenen suyun kanalizasyon şebekesine toplanması ve atık su arıtma tesisine iletilmesi, arıtılan atık suyun drenaj kolektörlerine boşaltımı ve tabiata katılımının sağlanması” süreçlerini tüm projelerimizde ilkelerimizden taviz vermeden yola gayretle devam ettik.


İstanbul Çevre yaptığı tesislerin, rekor bir sürede tamamlanması planlanan yatırımın tüm aşamalarında; dizayn, detay, mühendislik, inşa, devreye alma ve işletme süreçlerinde uzman kadrosu ve tecrübeli ekipleriyle Türk mühendislik & müteahhitlik vizyonunun Dünya çapında önemli bir referansı olmaya adaydır.
İmza attığımız başarılı tüm diğer projeler gibi bundan sonra da teknoloji partnerlerimiz ile beraber sektörün en önemli oyuncusu olarak gelişimimizi ve ilerlememizi sürdüreceğiz. En iyi teknoloji, çevreyi en az kirletendir ilkesiyle dünyamıza olan katkılarımızı sağlamaya devam edeceğiz.

tr_TRTurkish